betkom giris yap talya sex shop

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Nedir?

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

İova Yazılım, alanında en deneyimli bir firma olarak İova Yazılım, yaklaşık 15 yıllık deneyimiyle iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri geliştirmiş ve gelen ihtiyaçla göre de geliştirmeye devam etmektedir.İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, işyerlerindeki sağlık ve güvenlik süreçlerinin yönetildiği, entegre bir veritabanı üzerinde çalışan, kurumsal diğer yazılım ve bilişim uygulamalarıyla entegre olabilen bir sistemdir. İova yazım İSG yönetiminde geliştirdiği uygulama sisteminde, işletmelerin ve kurumlan yasal mevzuat ve kurumsal standartlardan kaynaklanan bazı yeterliliklerini uygunluğunu sınır seviyelerinin üzerinde tutmaya çalışır. Öncelikli, iş kazası ve meslek hastalıkları gerçekleşmeden, onları kaynağından önlemeye odaklanmış bir sistemin sunduğu çözümler de bu temel amaca yöneliktir.

Danışmanlık Alanları

İSG

İş sağlığı ve güvenliği alanında dijital dönüşüm sürecinizde sizlerle tecrüblerimizi paylaşamaya hazırız. Hem paket çözümler hem de özel çözümler kapsamında sizlerin iş süreçlerinizin dijitalleştirilmesine destek oluyoruz.

Eğitim

İSG, IK ve Kalite süreçlerinizdeki yerinde ve uzak eğitimler alanında faaliyetlerinizi dijital ortama taşıyabiliriz.

Kalite

Kalite süreçlerinizde PC ve mobili çözümleri devreye sokabilceğimiz bir sürç dijitalleştirmesi konusunda destek olabiliriz.

Çevre

Hali hazırda çevre takiplerinizde veri toplama, analiz ya da raporlama konularında dijital alt yapılarla, ERP entegrasyonları gibi konularda geliştirmeler yapabiliriz.

Doküman

İş süreçlerinizdeki doküman kullanım süreçlerinizi, eski arşivlerinizi ve doküman iş akışlarınız için sizlere özel çözümler geliştirebiliriz.

DÖF Aksiyon

İş süreçlerinizdeki iyileştirmeler ve düzeltici faaliyetlerin yönetimi, aksiyon ve alt aksiyon akışlarınızdaki süreçleri daha çok verimlilik ve daha az maliyetle size özel çizilmiş süreçlerle yönetmeniz için destek olabiliriz.

Tam Zamanı

İSG Süreçlerinizde dijital dönüşüm