Uzaktan Denetim Yazılımı

Denetim modülü, kuruma özel tüm denetimlerin yönetim sürecini, değerlendirmesini ve aksiyonlarının takibini sağlayan sistemdir. Modül, kuruma bağlı olan firma, lokasyon, departman ve bölüm bazında bulunun güvensiz koşul ve güvensiz davranış gibi uygunsuzlukların tespitinin yapılması için dolaşımların planlanması, bunan uygunsuzlukların görüşülmesi, bu uygunsuzlukların giderilmesi için gerekli eylemlerin planlanması ve aksiyonların başlatılması, ve DÖF süreçlerinin takip edilmesini sağlayan bir sistem altyapısı sunar.

Saha Dolaşımları Nedir?

Kullanıcı tarafından tanımlanabilen kuruma özel denetim türleriyle (Saha Dolaşımı, İç Denetimler, Taşeron Denetimi vb. gibi ) planlı veya plansız denetim takibi yapılabilir.

Değerlendirme Nedir?

Denetimlerde kullanılan sorular, bulunan uygunsuzlukların majör, minör ve marjinal olarak değerlendirilmesine olanak sağlar. Majör bulgularda istenirse denetim tekrar ettirilebilir.

İkaz Sistemi Nedir?

Yapılan denetimlerde çalışanların gözleminde tespit edilen güvensiz davranışların ikaz bildirimleri yapılabilir. Bu bildirimler listelenerek izlenebilir. Yönetici değerlendirmesi sonucunda bir ceza verilebilir.